PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3891}

Annie

7,1 1 066
ocen
7,1 10 1 1066
Annie
powrót do forum filmu Annie

z jedną z najlepszych sciezek muzycznych w historii musicali! tomorrow czy its a hard life to piosenki, ktore pewnie sa znane nawet srednio zapoznanym z musicalami. natomiast dosc zaskakujace ze ten film wyrezyserowal john huston!!! rezyser takich filmow jak noc iguany, skarb sierra madre, pod wulkanem, honor prizzich i kilku innych - krotko, tzw. filmow z "powaznego nurtu". ten film w filmografii hustona to jak prawdziwa perelka! malo tego - w roli glownej albert finney - znany z kolei z takich drmatycznych kreacji jak te w garderobianym czy pod wulkanem wlasnie. tez nieco wbrew wizerunkowi.
historia jest blaha ale taka przyjemna w tej trywialnosci. numery muzyczne i dobre aktorstwo (zwlaszcza aillen quinn w tytulowej roli) rekompensuja nieprawdopodobienstwa scenariusza, zas film konczy sie jak na kino familijne przystalo.
nie tylko dla dzieci!

Qmid

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą... :):):)

Qmid

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą... :):):)

Qmid

its a hard life + kto to śpiew? jak to mozna znaleźć? Tylko nie chodzi mi o Jay-Z, tylko o wersje orginalna, wie ktos moze??

Falthorn

Ja używam program do ściągania bearshare. Wpisuję 'annie soundtrack' i znajduję całą ścieżkę dźwiękową... w ten sposób jestem posiadaczką wszystkich piosenek z mojego ulubionego filmu jakim jest Annie :)

Pozdrowienia :)

ocenił(a) film na 9
lamaz

hej:)))a moze masz odpowiedz na to jak wpisa c w bearshare zeby pobrac wlasnie ten film?odp.pozdro

sis123456

do ściągania filmow polecam np. aresa. tam po sciagnieciu kilku mb możesz sprawdzic czy to jest wlasnie ten film, czy jest dobra jakość, czy naprawdę jest z lektorem czy jednak z napisami.

;)

możesz jeszcze wypróbować e-mule... a także torrenty, ale tam potrzebujesz założyc konto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones