PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630988}

Annie

6,4 12 345
ocen
6,4 10 1 12345
5,7 3
oceny krytyków
Annie
powrót do forum filmu Annie

Uwielbiam takie filmy, od czasów Mama mia, tak dobrze się nie bawiłem. Świetna muzyka i gra aktorów. Dziwią mnie narzekania malkontentów, ale niestety tak jakoś przywarło to do Polaków, dotyczące dubbingu. Film tak mnie wciągnął, że wcale mi on nie przeszkadzał. Tym bardziej, że to musical, więc sporo tekstów jest śpiewanych, a te były w wersjach oryginalnych. Trochę dokuczał mi kurz, tak jak głównemu bohaterowi :-) Ale z pełną świadomością tego oczekiwałem i się nie zawiodłem. Gorąco polecam każdemu, kto ma w sobie odrobinę wrażliwości, a malkontenci niech oglądają sobie bezsensowne strzelanki :-))

użytkownik usunięty
peterszy

Popieram, byłem w zeszłą środę i bawiłem się niesamowicie dobrze. Te dwie godziny minęły w zawrotnym tępie przy doskonałych piosenkach i dobrych gagach. Dubbing był dość dobrze zrobiony, także nie ma na co narzekać. Historia Annie zachwyci równie małych, jak i dużych widzów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

peterszy

Mnie też się bardzo podobał. Taki pozytywny film.

peterszy

Ja byłam z 11 letnią dziewczynką na filmie bez dubbingu i po wyjściu z kina to ja miałam większą ochotę rozmawiać o filmie, niż ona :D Film dla osób w każdym wieku, a dla miłośników musicali i Nowego Jorku może być bardzo miłą niespodzianką (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones