PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 50 885
ocen
6,1 10 1 50885
4,3 18
ocen krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

Mam pytanie, do tych, którzy narzekają na to, że film jest słaby (jako,że w zasadzie nie pokazuje życia
Jobsa), wydaje mi się, że dwie godziny to bardzo mało aby choć w połowie zaprezentować życie
człowieka i zapewne zawsze coś pozostanie pominięte, lub potraktowane po macoszemu.
Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby był to świetny początek do głębszego zbadania biografii
Jobsa. I tutaj moje pytanie, czego oczekiwaliście, że tak bardzo się zawiedliście ?

Trinity_3

wystarczy przeczytać kilka tematów by dostrzec czego ludzie oczekiwali, a oczekiwali dobrego filmu na podstawie papierowej biografii Jobsa(która jest świetna!). Zamiast tego dostaliśmy słaby film, który nijak ma się do książki. 2h zmarnowanego potencjału przez reżysera. Może i 2h to mało? ale czy to ja im kazałem kręcić film na 2h.. Kasa, kasa, kasa. Musieli wypluć jak najszybciej film po śmierci Jobsa by temat był jeszcze ciepły i przyniósł spore zyski. W tych 2 godzinach dałoby się zrobić dobry film o Jobsie, podpowiedź dla scenarzysty i reżysera - przeczytanie biografii i wybranie odpowiednich fragmentów.

ocenił(a) film na 5
Trinity_3

Nie zgadzam się, są lepsze filmy biograficzne, np. Ray i wcale nie trwa 15 godzin ;) To kwestia wyboru, co się pokaże, a co wyrzuci. W tym filmie mnóstwo drętwych gadek o wizji, a całe wielkie zmiany w życiu potraktowane po macoszemu. Scenarzysta dokonał kiepskich wyborów, ot i wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones