PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 50 885
ocen
6,1 10 1 50885
4,3 18
ocen krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

Nie mogę się pogodzić z tym, że Kutcher nie dostał nawet nominacji do Oscara, za rolę - moim
zdaniem - jego życia. Ponadto uważam, że muzyka do tego filmu jest wręcz cudowna. Oczywiście
mam zastrzeżenia co do fabuły zrealizowanej w tym filmie, film zbyt ogólny według mnie. Wielki
zawód w kwestii z mojej strony.

ocenił(a) film na 8
Adrianis

Mało tego - za rolę dostał nominację do Złotej Maliny ;/

ocenił(a) film na 8
Judytka06

Powinni wycofać tę antynagrodę, gdyż to nic innego jak jawne obrzucanie błotem aktorów.

Adrianis

Zgadzam się w 100 procentach. Na ich miejscu bym się wstydziła- jak można ją przyznać aktorom takim jak Al Pacino. Srsly?

ocenił(a) film na 2
Adrianis

Biorąc pod uwagę jak bardzo spadł poziom nagrody Oscara, też byłem zdziwiony, że nie dostał nominacji... Serio - co ten Kuczer tam takiego pokazał? Tradycyjnie przejechał cały film na tym jednym wyrazie twarzy. Ach, przepraszam, jeszcze chodził przygarbiony! Normalnie szał! Rola życia? W przypadku takiego beztalencia to jeszcze nic wielkiego...

ocenił(a) film na 5
Dwight_

Dokładnie - miałem wrażenie, że oglądam "efekt motyla" lub każdy inny film z jego udziałem z powodu tych głupawych min i rozbieganych oczu....Niestety ale ma swój duży udział w tym, że ten film jest słaby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones