PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119513}

Patrol

The Guardian
7,5 64 504
oceny
7,5 10 1 64504
7,3 3
oceny krytyków
Patrol
powrót do forum filmu Patrol

Film bardzo wciąga, ale momentami nie mogłem powstrzymać uśmiechu, gdy na przykład statek podawał komendę Mayday w sposób, w jaki zrobiłby to człowiek nie mający pojęcia o morzu. Nie chodzi mi o to, żeby zrobili to podręcznikowo, bo to tylko film, ale jak już stwarzają pozory profesjonalizmu i podają szerokość geograficzną to mogliby też wspomnieć o kursie i prędkości, bo helikopter leci tam kilkanaście minut, a statek cały czas się przemieszcza. Ponadto dziwi mnie fakt, że wywalili Ashtona do wody, żeby go zniosło na kuter, a on dopłynął do niego jak na basenie, a nie przy wzburzonym morzu, które by go zniosło na statek z taką prędkością, że mógłby tego nie przeżyć (dziwne, że kilka minut później Kevin Costner zostaje spuszczony wprost na kuter (widocznie przywilej wieku ;) ). Na koniec chciałbym wspomnieć, że wpłynięcie do jaskini przy takiej fali jest mało prawdopodobne (mówię tutaj o scenie, w której ratowali kajakarzy). Nie jest niemożliwe, ale są bardzo nikłe szanse na sukces. Dałbym 10/10, gdyby nie te niedociągnięcia. Pozdrawiam

Ds80

Jak chcesz real life 1:1 to wylacz telewizor i wystaw leb za okno. Dla mnie film klasa sama w sobie. Moze niezbyt wyszukana dramaturgia ale przynajmniej z przeslaniem.

xblaster

brawo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones