PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30393}

Stary, gdzie moja bryka?

Dude, Where's My Car?
5,8 67 924
oceny
5,8 10 1 67924
4,8 6
ocen krytyków
Stary, gdzie moja bryka
powrót do forum filmu Stary, gdzie moja bryka?

Oczywiście nudziarze i sztywniacy będą tu wypisywać farmazony w stylu:"mało inteligentny
humor,ja wolę humor bardziej wyrafinowany" itp i będą udawać tu inteligentów sugerując,że jest
to film dla kretynów ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

ja mam dokładnie tak samo^^ kiedy chcesz się wyluzować to ten film jest po prostu idealny ^^

Znawca kina

Macie racje! Ale przy tym filmie można się odprężyć, lekka fajna komedia a najlepsza scena to przy automacie ;P ' a potem? ' ;)

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Dokładnie, pamiętam jak pierwszy raz oglądałem ten film miałem dużego doła i tak mi poprawił humor że nie wiem :D. Ludzie piszą że to film dla kretynów, ale sęk w tym że ta komedia ma z założenie epatować absurdalnym humorem. I w tej dziedzinie przekracza wszelką skalę :)

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Dobrze napisane!

użytkownik usunięty
Marek32

Najlepsza scena to oczywiście przy automacie, ale scena gdy wysyłają do automatu Nordyków - jej moc jest jeszcze większa, niż scena przy automacie ;-)

ocenił(a) film na 8

No i ci którzy wzywali Zoltara.... ekipa numer!

Marek32

Zoltana, nie Zoltara (to nie Załoga "Dżi")

ocenił(a) film na 8
tommy_16

To nie "Wojna światów" jak już...- taki był pierwszy tytuł załogi G!... ale spoko, tak to jest jak się myśli o jednym, a pisze drugie

ocenił(a) film na 7
Marek32

Tak tak, taki był pierwszy tytuł:)

ocenił(a) film na 8
compresorrr

Boże, kiedy to było...

ocenił(a) film na 8
Marek32

I te stroje foliowe... twórcy mieli wyobraźnię i poczucie humoru!

ocenił(a) film na 7
arek_krotoszyn

najlepiej jak ten "przyrząd" (trans coś tam, zapomniałem kurcze) kupili na odczepne:)

ocenił(a) film na 8
arek_krotoszyn

I ci "holenderscy geje" w tych obcisłych strojach...

ocenił(a) film na 8
Marek32

Dobrali tych aktorów perfekcyjnie

Znawca kina

Nie nudziarze tylko "Znafcy kina"

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

100% racji! Jeszcze dodam że Ci ludzie są tak inteligentni bo czytają książki zamiast oglądać filmy (ich opinia oczywiście)

mkbewe1

Ja dzisiaj miałem takiego trochę doła i jak obejrzałem ten film dzisiaj to mnie rozweselił i nawet o tej godzinie nie chcę mi się jeszcze spać, a jestem człowiekiem ponurym i dodam, że ludzie, którzy czytają książki tez mogą być od książek trochę uzależnieni.

ocenił(a) film na 8
tomi0001

Bo to wesoły film jest!

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Ja tam się z Tobą zgadzam! Wesoły, zwariowany film najlepszy na zapomnienie o stresach

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

Właśnie potwierdzasz tezę że jest to film dla kretynów, wypowiedź na poziomie gimnazjum jest tego najlepszym dowodem.

ocenił(a) film na 9
kokroucz

Twoja wypowiedź jest na poziomie najbardziej renomowanych uczelni.Gratuluję.

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

Nie sądzę ale dziękuję. Jak na absolwenta ASP to całkiem nieźle o mnie świadczy.
Pochwal no się, które to gimnazjum cię kształci? :)

ocenił(a) film na 9
kokroucz

Za czasów mojej edukacji gimnazjum nie istniało a podstawówka liczyła 8 klas.Wyobrażasz to sobie?

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

Po twojej pierwszej wypowiedzi? Ciężko

ocenił(a) film na 9
kokroucz

W takim razie pozostań w swoim przeświadczeniu,że każdy który lubi sobie obejrzeć dla rozluźnienia głupkowatą komedię i dobrze się na niej bawi jest uczniem gimnazjum.

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

Tego nie powiedziałem, powiedziałem że tylko potwierdzasz taką tezę, którą z resztą sam postawiłeś. Czytanie ze zrozumieniem też ci słabo wychodzi.
Ja np. lubię głupkowate komedie, wczoraj oglądałem "Beavis & Butthead zaliczają Amerykę".

kokroucz

aż poczułem się nudny bo nie rozbawiło mnie stado w bąbelkowych skafandrach i jarający pies :P

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

Tutaj jest akurat dobry humor, może poza początkową sceną jak samochody ich rozwalają. Nie to co np. w gniocie pokroju "Straszny film".

Znawca kina

Coś mi się zdaje, że ten film będzie należał do moich ulubionych. Lubię takie szalone filmy

Znawca kina

To tak samo jak z ,,Dumb and dumber" w moim przypadku - z niektórych scen śmieję się do dzisiaj. A wykształciuch da ci w twarz. Ty powiesz: ,,zzza co?" A inteligent: ,,za jajco!!!!!".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones