Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Taką żonkę która teoretycznie mogła by być jego matką :p

ninja_4

Aaaa weź mi nie mów nawet. Masakra... No ale jak to mówią, wiek nie jest ważny =|

wuuott

Jak to nie jest jak jest :p

ninja_4

e tam..co wy przestancie czytac sie niechce jest ladna zgraban co z tego ze jest starsza od niego i bezprzesady z ta matka !
tylko ja posuwac zgrabna dupcia

ninja_4

Wiem,że to zabrzmi dennie, ale jak sie kochają.? Myślicie,że jak się w sobie zakochali to odrazu szukali wiadomości ile mają nawzjaem lat.? Weżcie sie otrząsnijcie.xD

RapaNui_

Raaany nie ma czegoś takiego jak miłość między ludźmi których dzieli różnica wieku 20 lub więcej lat po prostu jest to zboczenie hehe które każdy człowiek ma tylko nie koniecznie takie samo :p i nie powiem by w tym przypadku mi przeszkadzała panna Ashtona ale ogólnie nie jestem zwolennikiem czegoś takiego :p

ninja_4

Zboczenie.? Zawsze uważałam,że meźczyzna musi byc starszy od kobiety,ale czsy sie zmienily. Miłosc niewybiera sie po wieku. Są szczesliwi, i kogo to do cholery obchodzi,ze dzieli ich roznica wieku. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu tolerancyjny niejest,ale to juz twoja sprawa.xD

RapaNui_

nie jest i bardzo dobrze nie wstydzie sie tego i to ciekawe jesteś 2 osobą która dziś mi tak mówi xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones