Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Mam o nim jako o aktorze jak najgorsze zdanie po bardzo kiepskich rolach w "Nowożeńcach" i "Stary, gdzie moja bryka?". Nawet "Efekt motyla" nie zmienił tego.

Nie wiem dokładnie co rozumiesz pod pojęciem 'kiepskie role', ale ja uważam , że Ashton zagrał w tych filmach bardzo dobrze, tak jak należy, zgodnie z konwencją tych filmów. Nikt nie każe Ci oglądać głupiutkich, amerykańskich komedii, które stały już się nowym gatunkiem. Amerykanie po prostu takie filmy lubią. Na takie filmy do kina nie idzie się jako na 'dobry film', tylko żeby pośmiać się, powygłupiać, rozluźnić, to nie jest ambitne kino.

użytkownik usunięty
joanka

Bogu dzięki, że nikt mi nie każe, bo raz obejrzałem i więcej nie zamierzam. Wypowiedziałem swoją opinię i tyle. Zdaję sobie sprawę z amerykańskich gustów, ale nawet w celach rozrywkowych rzadko kiedy się sprawdza. Po prostu każdy ma aktora, którego totalnie nie trawi. Dla mnie jest nim Kutcher.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones