Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

I to chyba an tyle. Mało filmów widziałam z jego udziałem, ale podejrzewam, że to chyba jedna z jego lepszych ról.

Anulka_2

no chociaż jedna osoba zauważyła go w powarzniejszej roli i nie wypisuje głupot typu: "ciasteczko" "jaki on przystojny" "a ile jego żona ma lat...". POPIERAM :D świetnie zagrał w tym filmie i ta rola potwierdziła, że kiedyś może coś z niego będzie ;) :P

alex_67

Nie, film był dobry....Kutcher grał tak jak zawsze.

Anulka_2

Jak dla mnie jeszcze w Guardian pokazał klase:)

rosunia1990

Dla mnie "Eekt motyla" był naprawdę bardzo dobrym filmem zarówno pod względem produkcji jak i aktorstwa Ashtona. Jesli chodzi o niego to również bardzo lubię film "Zupełnie jak miłość" z jego udziałem w roli głównej. A bawi mnie w pozytywnym sensie w "Nowożeńcach" i "Co się zdrzyło w Las Vegas".

niupek

Ashton jest specyficzny. W swoim dorobku ma kilka fajnych ról a kilka beznadziejnych. Efekt Motyla, Patron, W obliczu przeznaczenia i nawet w Co zdarzyło się w Las Vegas zagrał przyzwoicie. Nie wiem dlaczego Go tak krytykujecie. On wcale nie jest taki zły :-) ( oki poza Amerykanskie Ciacho lol brak słow ale w sumie fajnie było popatrzyc na jego ass lol )

Anulka_2

Fajnie też zagrał w Personal Effects. Polecam.

Anulka_2

W Patrolu też całkiem przyzwoicie, chociaż nie tak dobrze jak w Efekcie Motyla.

Anulka_2

a ja już widziałam kilka z jego udziałem , a 'efekt motyla' jeszcze nie :P ale widze , że warto ;>

Entuzjazm

Mnie urzekł już w filmie "Zupełnie jak miłość", a "Efekt motyla" tylko umocnił moje przekonania. Kutcher to świetny aktor. Dobrze radzi sobie zarówno w komediach romantycznych jak i w dramatach.

Entuzjazm

w "Efekcie" i "Patrolu" zagrał znośnie... reszta to porażka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones