Danny Masterson

Daniel Peter Masterson

8,0
2 568 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Masterson

Dziwię się że tu żadnych wpisów nie ma :/ :) Przecież Danny jest najlepszy w "Różowych latach 70" po prostu masakra w tych ciuchach (niby starych ale zajebistych - dżinsy, kuszule bądź podkoszulki %-) :P), ta fryzura i okularki, sexyy jak nic on jest :] :*

Mana

no nie powiem, nie powiem.... racja, racja....;p

martuss

Nio wreszcie się ktoś ze mną zgodził :P:D, bo już myślałam że nikt na tą stronę nie wchodzi :]. Na Danny'ego to ja się wprost napatrzeć nie mogę w tym serialu... Ehhh... Dlatego od czasu do czasu lubię sobie przypomnieć każdy odcinek :-). Pozdrawiam!!

Mana

haha, coś w tym jest, ma facet fajny styl w 'Różowych...';p więcej takich facetów... mniam mniam;p

martuss

Taką fajną rolę gra w tym filmie, która wydaje mi się że do niego pasuje :]. Niooo to fakt, styl ma zajebisty... :D temu nie da się zaprzeczyć :P. Do twarzy mu w tych ciuchach z lat 70 :P w dżinsowych dzwonach i wogóle... %-) Ehhh niezłe z niego ciacho :]:D:P.

użytkownik usunięty
Mana

Tak, wg mnie najlepiej się ubiera ze wszystkich i zawsze ma gotowe riposty. Kozak po prostu.

użytkownik usunięty

.

ma zajebisty charakter i styl :) to fakt

Oceniasz aktorów po tym jak się ubierają? Wow, to coś nowego!

użytkownik usunięty
BartSmith

Nie:-) Po prostu podczepiam się do tematu. Z reguły nie patrzę na to jak kto się ubiera. No wyjątkiem jest Lady Gaga, która swoim ubiorem mnie drażni. Po prostu lubię tą postać najbardziej. Czy to coś złego?;>

Mana

w Różowych... jest najlepszy. ma gadane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones