PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 125
ocen
7,8 10 1 78125
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Wybitny

ocenił(a) serial na 10

Świetny pomysł na serial, bardzo dobrze rozpisane role i znakomita gra aktorska.
Aby sie o tym przekonać polecam oglądać serial bez lektora ( z napisami).
Nawet tak bardzo krytykowany Kutcher bardzo dobrze wpasował sie w swoją rolę i gra tu doskonale.
Narażę się wielu osobom ale powiem że ten serial jest lepszy od kultowych "Przyjaciół".
Tam było znacznie więcej słabych odcinków i znacznie mniej scen do śmiechu.
Poza tym ten film zdecydowanie bardziej wciąga i przejmuje losem głównych bohaterów.

Naprawdę polecam.

Niestety po odejściu Trophera serial stracił na wartości.
Choć nie tak dużo jak np serial "Dwóch i pół" bez Sheena. :-)

ocenił(a) serial na 9
mr_freeman

W którym miejscu Kutcher był krytykowany? Przecież to ten serial wzniósł go na wyżyny...
Co do opinii Przyjaciół to się nie zgadzam. Choć oba seriale mozna uznać za doskonałe to jednak Friends jest wyżej, bardziej dojrzalszy i inteligentniejszy humor.

ocenił(a) serial na 10
Kacperr

napisałem ze zagrał tu doskonale. Może ta rola mu "dobrze leżała".
Krytykowany jest za całokształt twórczości. W innych filmach/ serialach już nie gra tak dobrze.
Nie można porównywać poziomu humoru gdyż serial Przyjaciele skierowany jest do innej grupy docelowej. Bardziej dojrzalszej.
Także nie chodzi mi o poziom humoru lecz o ogólnie pojętą "zabawę".

ocenił(a) serial na 9
Kacperr

żesz, niby jestem poważną osobą i cenię sobie dobry,na poziomie humor. 'Przyjaciele' nigdy nie trafili w moje gusta,wręcz bym rzekła, że poziom ich żartów jest znacznie niższy niż w "Różowych latach". W 'Przyjaciołach' bym wymieniła kilka odcinków, które były naprawdę zabawne,z klasą; w "Różowych latach 70-tych" kilka, które były słabsze i mnie nie bawiły. Ale to tylko moja opinia;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones