PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862353}
7,7 29 782
oceny
7,7 10 1 29782
7,4 7
ocen krytyków
Sprzątaczka
powrót do forum serialu Sprzątaczka

Genialny !

ocenił(a) serial na 10

Serial wciąga bez reszty, szczególnie osoby poruszające się w różnych środowiskach, mających pojęcie jak ogromną jest skala przemocy wszechobecnej i akceptowanej wśród społeczeństw. Mcdowell gra genialnie, jej południowy akcent, którego kiedyś musiała się wyprzeć robi tu furorę.
Wbił mnie w kanapę na wiele godzin i to zdecydowanie mój numer jeden w tym roku a oglądam na prawdę dużo :)
Polecam gorąco !

ocenił(a) serial na 8
Dagmarka93

Przyznaję, że na początku serial był dla mnie mało wiarygodny przez to, że główne role zagrały uprzywilejowane aktorki. Matka-córka. Myślałam sobie, "co one mogą o tym wiedzieć? Może jeszcze utożsamiają się z głównymi bohaterkami?!" Wylał się że mnie cynizm, że może miały ochotę na odświeżenie. "O tak! Zagranie biedaków! To będzie odświeżające!" Ale teraz skończyłam sezon i zmieniam zdanie. O ile na początku Andy ze swoją grą do mnie nie trafiała to ostatecznie trafiła. Zresztą nie wiem jaki jest jej background. Może w życiu też miała ciężko...

Dagmarka93

To zacznij korzystać z innych platform niż Netflix i się przekonasz ze to tylko dobry serial i na pewno nie będzie Twoim nr 1 :) Niestety ten serial jest świetny ale tylko dlatego ze inne premiery Netflixa w tym roku są albo słabe albo średnie. Chcesz więcej emocji i mniej sterylny oraz wygłaskany serial - spróbuj Normal People

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones