PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 241
ocen
8,2 10 1 19241
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Bardzo dużo dzieje się w końcówce drugiego sezonu. Dostajemy sporo ciekawych i emocjonalych wątków. Począwszy od brutalnego ataku na Beth, poprzez rasistowskie potraktowanie Monici w sklepie, aż do porwania Tate'a. Jestem ciekaw co przyniesie kolejny sezon i czy Duttonowie naprawdę straca ranczo. Właściwie każda z postaci została już fajnie rozrysowana w pierwsyzm sezonie, natomiast w drugim mamy dalszy rozwój wszystkich z osobna. Nawet Jimi otrzymał swoje pięć minut. Bardzo podoba mi się Beth - brutalny atak na nią był znakomicie wyreżyserowany; udawała twardą, broniła się, po czym gdy zagrożenie minęło rzuciła się z rozpaczy w ramiona Ripa - , który jest moją drugą , ulubioną postacią. Jego wzruszenie na wieść o tym, iż John podarował mu dom i nazwał synem - należało mu się jak nikomu. Podoba mi się fakt, iż nawet zagorzali wrogowie potrafią być honorowi i wspólnie stanąć do walki z bandytami bez zasad - moim zdaniem dodaje to trochę kolorytu pomiędzy relacjami rodziny Duttona a Indianami z rezerwatu. Myślę, że głównym motorem napędowym serialu są bardzo dobrze rozpisane postacie. Oprócz tego mamy też piękne widoki i muzykę, który mocno wpada w ucho.
W kolejnym sezonie do obsady dołącza Holloway - facet pasuje jak nikt do kowbojki :D. Czekamy do Czerwca na dalszy rozwój wydarzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones