PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858582}
5,9 1 069
ocen
5,9 10 1 1069
Vengeance
powrót do forum filmu Vengeance

Nowojorczyk odkrywa Teksas tylko co z tego

ocenił(a) film na 8
mercx

Odkrywa trochę więcej, choć może tego nie wyłapałeś, ale nie każdemu film się musiał podobać, to normalne. Co mniej normalne, to Twoje oceny filmów, sprawdziłem z ciekawości, i cała długa lista ostatnich ocen w 90% waha się między 1 a 3. Niezależnie od roku produkcji, gatunku, średniej oceny. Nie wiem, czy jesteś masochistą, że spędzasz tyle czasu na czymś, co ewidentnie nie sprawia Ci przyjemności, czy może nie potrafisz z filmów wyciągnąć za wiele dobrego, z tego czy innego powodu. Albo jesteś trollem, który ocenia wszystko nisko, bo może, a od czasu do czasu takiemu Boskiemu Żigolo 2 daje 10kę. Dla mnie to przykre, że ktoś taki jak Ty usilnie zaniża oceny filmów i zarzyguje serwis negatywnością. Ale którykolwiek z tych 3 powodów Twojej strategii ocen mi wystarczy, by się oceną takiej osoby absolutnie nie kierować.

ocenił(a) film na 1
tawindan

To ze oceny ostatnich filmów (takich gniotów hak ten) są zaniżone to tylko twoje (niewiele znaczące) subiektywne zdanie. Tak jak założenie z góry ze piszesz do osoby płci męskiej.

mercx

To Trollica zapewne, nawet twoj opis na profilu swiadczy o tym(suchar straszny i to ma smieszyc?).Ps.Nazwac sie "merc"a pozniej wymagac formy zenskiej :D

ocenił(a) film na 7
mercx

Gdzie ty tam jakieś multikulti widziałeś? XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones